Szal skrzydła nocnej Sowy

Szal skrzydła nocnej Sowy
  • Wysyłamy w 24h!
  • Producent: Shovava
  • Kod produktu:
Zapakuj na prezent
Zapakuj na prezent
10,00 zł

Cena: 269,00 zł

Ilość szt.

Szal skrzydła nocnej Sowy

Unikalny oryginalny ręcznie zdobiony szal w rozpostarte potężne skrzydła, na którym w najdrobniejszym detalu widoczne są piękne artystycznie namalowane pióra. Jego autorką jest Róża Khamitova pochodząca z Kazakhstanu artystka, która mieszka i tworzy takie arcydzieła w Australii.

Jej sztuka obrazuje naturę, wolność oraz piękno dzikiej natury. Wystarczy założyć szal na ramiona aby poczuć się i wyglądać wyjątkowo.

Szal może mieć różne zastosowania - może być noszony jako szal lub chusta, jako sprytnie upięty top w upalne dni, jako turban, lub jako pareo zabezpieczające przed słońcem lub okiem ciekawskich. Zawsze doda Ci uroku i poczucia wyjątkowości.

Kolorystyka wyrobu utrzymana jest w bajecznej tonacji morskiej zieleni, brazu oraz bordo.

Boczne brzegi szala są lekko postrzępione aby nadać skrzydłom bardziej naturalny wygląd. Wypróbuj go na wietrze - będziesz zachwycona!

Szal jest wykonany ręcznie i z uwagi na swoją delikatność wymaga odpowiedniej opieki. Prać można go jedynie ręcznie, delikatnie odciskając bez wyżymania. Suszyć w przewiewnym miejscu z dala od słońca. Unikaj kontaktu szala z deszczem lub innymi silnymi czynnikami zupełnie tak, jak dbałabyś o własne skrzydła :)


 

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Dopisz się do newslettera aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach